Wirtualne biuro

Wirtualne biuro w centrum Warszawy to najlepsze rozwiązanie dla firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. Wynajem adresu w samym centrum stolicy to dobry pomysł na start. Nasza firma posiada w ofercie szereg usług związanych z obsługą wirtualnego biura. Innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesne metody, mające na celu znaczne obniżenie kosztów związanych z prowadzeniem firmy – to właśnie propozycja dla naszym Klientów.

Wirtualne biuro w warszawskim śródmieściu ma wiele zalet, ale do tych największych należy szybki proces załatwiania wielu ważnych spraw, a co za tym idzie – wygoda. To z nami Klienci szybko i sprawnie mogą założyć firmę, skompletować ważne dokumenty czy organizować spotkania biznesowe w samym centrum Warszawy. Wirtualne biuro to sprawdzone rozwiązanie nie tylko dla małych i większych firm, ale również dla osób fizycznych , które nie przebywają w miejscu zamieszkania na stałe.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów pomagamy w zakresie doradztwa prawnego, obsługi księgowej oraz prowadzimy wirtualne biuro w Warszawie, przy ul. Hożej – to tutaj, w samym centrum miasta znajduje się siedziba Nova Office. Tak idealna i prestiżowa lokalizacja pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze. Siedziba wirtualnego biura w śródmieściu Warszawy, w najbardziej dogodnym z możliwych lokalizacji, to także dobry sposób na przyciągnięcie potencjalnych Klientów. Ponadto, dzięki naszym działaniom oraz wnikliwym analizom Klienci mogą zadbać o swój wizerunek i stać się naprawdę atrakcyjnym partnerem biznesowym dla innych firm.
Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Pod jakie urzędy podlegamy

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawa XII Wydział Gospodarczy KRS
Ul. Czerniakowska 100
00-454 Warszawa
Tel. 22 440 03 00

III Urząd Skarbowy Warszawa – Śródmieście
Ul. Lindleya 14
02-013 Warszawa

Zakład Ubezpieczeń Społecznych
ZUS Warszawa – Śródmieście
Ul. Senatorska 6/8
00-917 Warszawa

Główny Urząd Statystyczny
Ul. 1 Sierpnia 21
02-134 Warszawa