Spółki zagraniczne

W biurze Nova Office specjalizujemy się w sprzedaży gotowych spółek zagranicznych dla naszych klientów. To korzystny wybór, dzięki któremu mogą Państwo od razu korzystać ze spółki bez konieczności oczekiwania na spełnienie wszystkich formalności – to oszczędność cennego czasu oraz pieniędzy.

Prowadzimy sprzedaż gotowych spółek Limited z krajów:

  • Cypr
  • Liban
  • Litwa
  • Łotwa

To bardzo atrakcyjne miejsca lokowania kapitału, które wybierane są coraz częściej również przez polskie firmy. Cypr wyróżnia się w szczególności najniższą stawką podatku dochodowego w całej Unii Europejskiej – wynosi ona tylko 10%, natomiast dochód uzyskany w Libanie jest zwolniony z opodatkowania w Polsce, co również daje firmom szerokie możliwości działania w celu dalszego rozwoju.

Wszystkie znajdujące się w sprzedaży gotowe spółki cypryjskie i libańskie są przygotowane do prowadzenia działalności gospodarczej, nie posiadają historii handlowej, dlatego od razu mogą rozpocząć Państwo swój biznes po realizacji wstępnych formalności, które prowadzą nasi pracownicy. Dzięki pomocy naszego biura Nova Office nie muszą Państwo samodzielnie zajmować się wszystkimi formalnościami, dlatego też zakupienie spółki zagranicznej nie będzie żadnym problemem.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania czy wątpliwości związane z zakupem spółki zagranicznej, nasi specjaliści są zawsze do usług i odpowiedzą wyczerpująco. Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Zapraszamy serdecznie!