O Firmie

Głównym przedmiotem naszej działalności jest świadczenie usług związanych z obsługą, jaką stanowi biuro wirtualne w centrum Warszawy. Znamy tę branżę jak mało kto, i wiemy co robić aby stale podnosić zadowolenie firm wynajmujących adres. Nasze wirtualne biuro cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony klientów. To wygoda i wiele korzyści w jednym. Jeśli chodzi o wynajem adresu, to nasza firma jest tutaj najlepszym rozwiązaniem. W swojej ofercie mamy również sprzedaż gotowych spółek z o.o., co pozwala naszym klientom oszczędzić czas i pieniądze. Specjalizujemy się również w takich dziedzinach jak zakładanie spółek oraz kompleksowa i profesjonalna sprzedaż spółek. Mamy do zaproponowania specjalnie przygotowaną salę konferencyjną, przeznaczoną na spotkania biznesowe oraz szkolenia. Przy okazji korzystania z wirtualnego biura, dzielimy się także naszym doświadczeniem na płaszczyźnie doradztwa prawnego, podatkowego oraz księgowości w Warszawie. Warto, więc postawić na nasze wirtualne biuro. Warszawa to nasz obszar działań, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w tym zakresie.

Jako dostawca usług wirtualnego biura mamy styczność z różnymi rodzajami przedsiębiorców. Każdy ma inne potrzeby oraz oczekiwania. Staramy się je wszystkie spełnić tak by możliwie najbardziej ułatwić życie każdemu przedsiębiorcy. Dodatkowo zdajemy sobie sprawę, że firmy korzystające z naszych usług szukają oszczędności, dlatego zawsze idealnie dopasowujemy naszą ofertę do ich potrzeb. Niezależnie czy jest to przedsiębiorstwo o silnej pozycji na rynku, czy świeżo powstająca firma, z naszym wirtualnym biurem w Warszawie koszty znacząco maleją.

Zapewniamy naszym klientom pełną obsługę, jeśli chodzi o gotowe spółki. Warszawa i nasze biuro to najlepsze miejsce, w jakie można się udać wtedy, gdy szuka się profesjonalnej księgowości i innych usług dodatkowych. Naszą specjalnością jest kompleksowe doradztwo i dostarczanie gotowych rozwiązań, dlatego jeśli zastanawiasz się jak kupię spółkę z o. o., przyjdź do nas, a wszystkim się zajmiemy.

Jeśli chodzi o spółki na sprzedaż czy zakup spółki z o. o. jesteśmy liderem na rynku. Nasi klienci są zawsze w pełni usatysfakcjonowani współpracą z naszą firmą, dlatego warto sprawdzić naszą ofertę. Prowadzimy profesjonalną sprzedaż spółek. Warszawa to nasza siedziba, ale zapraszamy także do kontaktu online.

Oferujemy:

  • Wirtualne biuro w centrum Warszawy
  • Sprzedaż gotowych spółek w Warszawie
  • Rejestrację spółek
  • Rejestrację zmian w KRS
  • Księgowość w Warszawie
  • Doradztwo prawne
  • Wynajem Sali konferencyjnej

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą usług Nova Office!

Nikt nie oferuje tak wiele za tak niewiele!