Księgowość

Skontaktuj się z nami!
ul. Hoża 43/49 lok 11, 00-681 Warszawa
tel. 22 378 36 08
email: biuro@novaoffice.pl

Dlaczego decyzja o nawiązaniu współpracy z nami jest wyjątkowo korzystna? Na pewno ze względu na szeroki zakres usług, które posiadamy w ofercie. W ramach zawartej z nami współpracy mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie w zakresie zarządzania takimi procesami jak podatki w firmie, płace oraz księgowość.

Ceny usług świadczonych przez Nova Office są ustalane indywidualnie. Wysokość cen zależna jest od: ilości dokumentów księgowych , rodzaju rachunków bankowych, typu prowadzonej działalności, a także zróżnicowania operacji gospodarczych.

Wykonywane przez nas analizy mogą być motorem rozwoju Państwa firmy, a profesjonalna obsługa z zakresu takiej dziedziny jaką jest księgowość z całą pewnością ułatwią prowadzenie działalności.
Bez względu na to, czy są Państwo międzynarodową korporacją, średniej wielkości firmą, dużym przedsiębiorstwem usługowym lub dopiero otwierają swoją działalność, gwarantem dobrze prowadzonej firmy jest profesjonalna księgowość. Warszawa oferuje wiele firm specjalizujących się w świadczeniu usług z zakresu podatków, przedsiębiorczości czy płac, ale tylko nieliczne mogą poszczycić się sukcesami i satysfakcją wielu klientów. Dołączcie Państwo do nich – zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy profesjonalną księgowość, sprawdzone rozwiązania z zakresu obsługi firm i prowadzenia działalności, a przede wszystkim – atrakcyjne ceny.

Kadry i płace

Biuro Nova Office oferuje Państwu kompleksową obsługę kadrowo-placową w biznesie. Dzięki nam mogą Państwo mieć pewność, że wszystkie formalności w tym zakresie będą prowadzone profesjonalnie. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z listą świadczonych przez nas usług:

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników
  • sporządzanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych – o dzieło i zlecenia
  • przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców
  • sporządzanie dokumentacji takiej jak: druki RMUA, paski wynagrodzeń, deklaracje ZUS, PIT, PFRON, zaświadczenia kadrowo-płacowe dla pracowników
  • sporządzanie rocznych informacji podatkowych dla pracowników (deklaracje podatkowe PIT-11 i PIT-40)
  • realizacja przelewów bankowych zaliczek podatku dochodowego, składek ZUS oraz wynagrodzeń
  • uczestnictwo w kontrolach podatkowych oraz z ZUS
  • informowanie o terminach związanych z prowadzeniem kadr i płac
  • inne prace na zamówienie klientów

Specjaliści w zakresie kadr i płac biura Nova Office są zawsze do Państwa dyspozycji i będą stale dbali o to, aby formalności były realizowane terminowo i zgodnie z literą prawa. W ten sposób nie muszą Państwo zatrudniać własnych pracowników do prowadzenia kadro-płac, ponieważ to my będziemy mogli zająć się wszystkim. Także na tle innych warszawskich biur wyróżniają nas konkurencyjne ceny współpracy.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty!

Skontaktuj się z nami!
ul. Hoża 43/49 lok 11, 00-681 Warszawa
tel. 22 378 36 08
tel. kom. 604 146 746 Alina
email: biuro@novaoffice.pl